Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
O mnie
Witam na stronie Pracowni Projektowej Black&White.                                      | Projektowanie jest moją pasją!
Jestem  absolwentką  Wydziału  Architektury  Politechniki  Krakowskiej,  kierunku Architektura i Urbanistyka. Jako magister inżynier architekt mam wiedzę nie tylko z zakresu kompozycji, ale także konstrukcji i instalacji. Podczas kilku lat pracy nauczyłam się, że wygląd realizowanych przeze mnie wnętrz jest dla mnie tak samo ważny jak ich funkcjonalność dostosowana do potrzeb moich klientów. Staram się, aby projektowane przeze mnie pomieszczenia były  zgodne z gustem i potrzebami osób, dla których je wykonuję. Chce swoją pasję i zapał wkładać w każdy przygotowywany projekt. Zajmuję się kreowaniem wyjątkowych wnętrz, nieszablonowo i ze smakiem. W każdy projekt angażuje wszystkie swoje umiejętności i całe zdobyte dotychczas doświadczenie. Architektura która nas otacza powinna być idealnym tłem naszego życia, tak by móc się w niej swobodnie poruszać i dobrze czuć.

Z zaangażowaniem wsłuchuje się w potrzeby, poznaje styl życia, osobowość i preferencje przyszłych użytkowników, nie zapominając przy tym o wymogach prawnych. Każdy temat jest dla mnie poszukiwaniem jak najlepszego rozwiązania w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania. Decydując się na współpracę ze mną mają Państwo gwarancję rzetelnej dokumentacji oraz terminowego wywiązania się z umowy. Oferuję konkurencyjne ceny.

Zajmuję się aranżacją wnętrz głównie na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. Chętnie podejmuję się zlecenia z całej Polski w formie zdalnej pracy poprzez Internet/telefon.
Mogę polecić sprawdzonych fachowców, którzy wykonają w Państwa pomieszczeniach prace budowlane i wykończeniowe. Dzięki rzetelnym wykonawcom projekt jest realizowany dokładnie   i   efektownie,  przez  co  przynosi  zadowolenie  zarówno  mi  jako  autorowi,  jak i właścicielom lokalu. Na życzenie również nadzoruję prace ekipy remontowej.

Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami i realizacjami w zakładce PROJEKTY